close
تبلیغات در اینترنت
گفتگو با آقای حبیب میهن دوست مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب + تصاویر

اخبار مرکز دهستان زیرراه
برای ورود به اخبار مربوط به هر روستا روی اسم آنها کلیک کنید

::اخبار مربوط به سربست::           :: اخبار مربوط به هلپه ای::

::اخبار مربوط به بشیرآباد::             ::اخبار مربوط به برمک::  

::اخبار مربوط به دروودگاه::              ::اخبار مربوط به شول:: 

      ::اخبار مربوط به جتوط::               ::اخبار مربوط به اسلام آباد::   

                     ::اخبار مربوط به تلسرکوب::

***

--------------------------------------------------------
گفتگو با آقای حبیب میهن دوست مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب + تصاویر

اخبار نظرآقا (مرکز دهستان زیراه)

گفتگو با آقای حبیب میهن دوست مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب

حبیب میهن دوست

باشگاه فرهنگی ورزشی

کشاورز سال 1362 توسط پدر

بنده آقای علی محمدمیهن دوست معروف ...

به ادامه مطلب بروید

 

گفتگو با آقای حبیب میهن دوست مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب

آقای میهن دوست سلام

دوست داریم از زبان خودتان درموردباشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب بشنویم؟

کشاورز تلسرکوب

عرض سلام وادب دارم خدمت شما ومردم خوب منطقه سعدآباد و شهرستان دشتستان ومردم خوب روستای نظرآقا وهمچنین همه بازدیدکنندگان سایت نظرآقا سلام.

درابتدا تشکرمیکنم ازشما دست اندرکاران سایت نظرآقا سلام بخاطر اینکه به بنده افتخار دادید درخدمتتون باشم.

باشگاه فرهنگی ورزشیه کشاورز سال 1362 توسط پدر بنده آقای علی محمدمیهن دوست معروف و مشهور به (علی آغا) تاسیس شد و به عنوان دسته ورزشی رشته فوتبال شروع به فعالیت کرد.

عمار و علی میهندوست

سالها با زحمت و مشقت و هزینه کاملا شخصی که از راه کارگری بدست می آورد این باشگاه را اداره کردند واکنون بنده تلاش میکنم رهروپدرم باشم وتا اونجا که میتوانم برای پیشرفت این باشگاه تلاش میکنم.

اکنون بنده رسما نماینده تام الاختیار و مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل هستم و همچنین ریاست هیئت مدیره باشگاه رابرعهده دارم.

حبیب میهن دوست

ازوقتی فعالیت خود را بطور رسمی در این باشگاه شروع کردم، تیم فوتبال کشاورز با برنامه ریزی بسیار خوب و از قبل تعیین شده وارد مسابقات مربوطه میشود و همین روند ما در تیم، سبب کسب چندین مقام قهرمانی ونایب قهرمانی در بخش سعدآباد و کسب مقام سومی بین تیمای برترشهرستان گردیده است.

حبیب میهن دوست

که دراین امرابتدا پدرم و پیشکسوتان فوتبال کشاورز و دوستان نزدیکم در این باشگاه کمک فراوانی به بنده نمودند.

تیم کشاورز تلسرکوب

جا دارد همینجا تشکر کنم از دیگر مسعولین باشگاه آقایان: محمدعلی ومحمدحسن غلامزادگان وابراهیم تنها که مدیرعامل وسرپرست وسرپرستی رشته فوتبال را بر عهده داشته ودارند انشاالله.

کشاورز تلسرکوب

جناب آقای میهن دوست، سالها شاهد این هستیم که شاکله اصلی تیم شما را بازیکنان غیر بومی محلتان تشکیل میدهند، از جمله این بازیکنان، فوتبالیستهای نظرآقایی هستند. توضیح میفرمائید؟

بله سوال بسیار خوبی فرمودید. از زمانی که مدیریت این تیم برگردن حقیر افتاده است بنده و همکارانم تمام تلاشمان را کرده ایم تا تیم کشاورز یک فوتبال زیبا و تماشگر پسند را ارائه نماید که خدا روشکر تمام فوتبال دوستان بر این امر واقف و گواه هستند، به همین علت شاکله اصلی تیم را از بازیکنان بسیار خوب و از سطح اول فوتبال منطقه و شهرستان دشتستان انتخاب کرده ایم که فوتبالیستهای نظرآقایی از جمله برادران رزمجو آقایان: شهرام ، بهرام و علی بازیکنان بسیار خوب و متعصبی هستند که باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب، سالها این عزیزان را در اختیار دارد. و به همین علت حضور بازیکنان خوب از گوشه و کنار استان در این باشگاه، به فوتبال منطقه و شهرستان طراوت و روح خاصی بخشیده است.

تیم کشاورز تلسرکوب

نظر شما در مورد برادران رزمجو و حضور بلند مدت این سه بازیکن نظرآقایی در تیم تل سرکوب چیست؟

برادران رزمجو جدا از بازی کردن در تیم کشاورز از مشاوران و دلسوزان باشگاه هستند که این چندسال ما را حمایت کردند و با تعصب و وفاداری کنارما بودنده اند.

جا دارد همینجا ازآقایان شهرام ، بهرام وعلی رزمجو تشکر و قدردانی نمایم که در طول این چند سال با تمام وجود در کنار ما بوده و هستند.

بهرام رزمجو - علی رزمجو - شهرام رزمجو

بهرام رزمجو

با وجوداخلاق ووفاداری بسیارخوبشون وهمچنین فوتبال بیسارعالی که داشته ودارند روحبخش باشگاه ماهستند و باعث افتخارما بوده وهمچنان هم هستند.

علی رزمجو

از بین برادران رزمجو ؛ شهرام سابقه بیشتری در تیم فوتبال کشاورز دارد. و به نظر میرسد که ایشون از فوتبال رسمی کناره گیری کرده است. آیا از تجربیات ایشان در تیمتان بعد از اتمام بازیگریش بهره خواهید برد؟

بله ما کاملا مطلع هستیم که شهرام اکنون ازفوتبال رسمی کناره گیری کرده و جالب اینجاست که آخرین بازی رسمیش را در کشاورز انجام داده است.

شهرام رزمجو

همان طور که در جریان هستید تیم کشاورز تل سرکوب امسال بعنوان دومین نماینده سعدآباد در زیرگروه شهرستان بازی خواهد کرد و به همین منظور قصد داریم با آقای شهرام رزمجو وارد مذاکره شویم تا درصورت موافقت بعنوان تیم مدیریتی درکنار ما باشد.

آقای میهن دوست، به غیر از برادران رزمجو بازیکنان نظرآقایی دیگری نیز در کشاورز بازی کرده اند؟

بله، فوتبالیستهای نظرآقایی ابتدا بعنوان یک دوست همیشه در کنار ما بوده اند و در فوتبال نیز، باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب افتخار این را داشته است که در خدمت فوتبالستهای نظرآقا باشد.

بغیر از برادران محترم رزمجو، فوتبالیستهایی همچون آقایان: اکبر حسن زاده ، ابوذرنامی ، محمدعلی بحرینی و رحمان کرمی در تیم فوتبال کشاورز بازی کرده اند که مجددآ از تلاش و کوشش این ورزشکاران که در طول این چند سال برای تیم کشاورز زحمت کشیده اند و عرق ریخته اند کمال تشکر و قدردانی را نمی نمایم.

اکبر حسن زاده - علی باقرزاده - شهرام رزمجو

ابوذر نامی

رحمان کرمی - مسلم ابراهیم پور

آقای میهن دوست، در پایان در خدمت شما هستیم با صحبت پایانی:

در جمله پایانی خدمت تمام ورزشکاران ، ورزش دوستان و تمامی مردم بافرهنگ منطقه سعدآباد و شهرستان دشتستان عرض نمایم که، باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز روستای تل سرکوب هم اکنون درچندین رشته ورزشی فعالیت چشمگیر دارد که به طور خلاصه و کوتاه جهت اطلاع به آنها اشاره مینمایم:

در بخش بانوان : رشته هایی چون: والیبال ، تنیس روی میز ، فوتسال ، تناسب اندام و در بخش آقایان: رشته های ورزشی همچون: فوتبال ، فوتسال و مدرسه فوتبال در سنین مختلف.

حبیب میهن دوست

از تمامی علاقمندان، اعم از برادران و خواهرانی که قصد دارند در رشته های ورزشی ذکر شده فعالیت نمایند، باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب با آغوش باز پذیرای شما ورزشکاران محترم میباشد.

از اینکه وقت شما را گرفتم عذرخواهی میکنم. تشکر میکنم از مدیریت سایت پر طرفدار و بروز نظرآقا سلام که وقت شریفشان را در اختیار بنده و باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب قرار دادند.

***

برچسب مطلب : گفتگو با آقای حبیب میهن دوست مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی کشاورز تل سرکوب,حبیب میهن دوست,نظرآقا سلام,فوتبال,روستای تل سرکوب,تیم فوتبال کشاورز تل سرکوب,علی رزمجو,شهرام رزمجو,بهرام رزمجو,منطقه سعدآباد,دشتستان,رحمان کرمی,اکبر حسن زاده,ابوذر نامی,فوتبالیستهای نظرآقا,

نويسنده : مدیر سایت | تاريخ : 23 / 12 / 1394 | بازديد : 309
مطالب مرتبط
1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی