close
تبلیغات در اینترنت
جوابیه مسئول شیرخوارگان به خبر منتشر شده در سایت نظرآقا سلام

جوابیه مسئول شیرخوارگان به خبر منتشر شده در سایت نظرآقا سلام

نظرآقا

پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

جوابیه مسئول شیرخوارگان به خبر منتشر شده در سایت نظرآقا سلام

اخبار نظرآقا (مرکز دهستان زیراه)

جوابیه مسئول شیرخوارگان به خبر منتشر شده در سایت نظرآقا سلام

جوابیه مسئول شیرخوارگان به خبر منتشر شده در سایت نظرآقا سلامامسال قرار بود نحوه

انعکاس خبری و پوشش

رسانه ای آن مدیریت شده باشد  ...

به ادامه مطلب بروید

 

بسمه تعالی

با صلوات برمحمد و آل محمد

با سلام و عرض ادب خدمت دوست خوبم، مدیر وبلاگ نظرآقا سلام، آقای رزمجو

بزرگواری نمایید جوابیه خبر منتشر شده در وبلاگ نظرآقا سلام که در تاریخ 17/7/95 با تیتر" حکایت منع ورود سایت نظرآقا سلام به مراسم شیرخوارگان حسینی "را جهت شفاف سازی و اطلاع رسانی به آحاد مردم(که همانا هدف و رسالت وبلاگ نظرآقا سلام است)منتشر نمایید.

" وقتی حسین مصحف کوچکش را درون رحل دستانش گرفت تا با صوت خوشش آیه ی جهاد بخواند تیری سیاه چوب، مته وار،صفحه نازکش را پاره کرد، واژه واژه خون چکید بر رحل حسین.

حسین(ع) آن روز به رشته تحریر در آورد کتاب هدایت جهانیان را. "

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا ابا صالح؛ هر ساله اولین جمعه ماه محرم، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی برگزار می گردد که امسال نیز همزمان با 3500 نقطه از کشورمان ایران و جهان اسلام، با تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه ای که شده بود جمعیتی بالغ بر 1000 نفر درحسینیه حضرت اباالفضل(ع) نظرآقا مرکز دهستان زیراه، در این مراسم شرکت کردند.

امسال قرار بود نحوه انعکاس خبری و پوشش رسانه ای آن مدیریت شده باشد با توجه به اینکه سالهای گذشته چندین عکاس و فیلم بردار این همایش بزرگ را پوشش تصویری می دادند همین امر باعث شده بود که تصاویری از بانوان شرکت کننده در همایش فوق در اختیار عده ای قرار بگیرد، بدون اینکه متوجه شویم از چه دوربین و چه عکاسی بوده است.لذا بر اساس تمامی این احتمالات و جهت هماهنگی و مدیریت بیشتر، جلسه ای ویژه با موضوع همایش شیرخوارگان حسینی در تاریخ 14/7/95 روز چهارشنبه در هیئت فرهنگی مذهبی ابا صالح المهدی(عج) با حضور اعضاء و همچنین آقای عبدالرضا محمدزاده برگزار شد.

این جلسه که قریب به 45 دقیقه طول کشید چندین مصوبه داشت؛

 * مقرر گردید یکی از اعضای هیئت اباصالح به عنوان عکاس و دو نفر دیگر به عنوان فیلم بردار مراسم فوق را پوشش تصویری دهند.

* مصوب شد به اطلاع تمام رسانه های محلی (نظرآقا سلام و ...) و پایگاه سلمان فارسی، پایگاه سمیه و دیگر عزیزانی که سالهای گذشته زحمت عکاسی مراسم را به عهده داشتند رسانده شود که امسال برابر مصوبه اول عمل خواهد شد و تصاویر، بعد از مراسم، جهت پوشش خبری در رسانه ها، در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.

بعد از جلسه تقریبا ساعت 22 مورخه 14/7/95 یعنی دو روز قبل از مراسم همایش شیرخوارگان، طی تماس تلفنی با مدیر وبلاگ نظرآقا سلام مصوبات جلسه به عرض آن بزرگوار رسانده شد.

ساعت 22:47 همان شب یعنی دو روز قبل از برگزاری همایش شیرخوارگان، از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ مصوبات جلسه به اطلاع عکاس اول وبلاگ نظرآقا سلام رسانده شد.

همان شب، مصوبات جلسه به عرض فرمانده پایگاه سلمان فارسی و پایگاه سمیه نظرآقا رسانده شد.

و اما روز مراسم، تقریبا ساعت 15:45 دقیقه، مدیر وبلاگ نظرآقا سلام علی رغم اینکه می دانست نیازی به حضور ایشان جهت عکاسی از این مراسم نیست، به دلایلی، خواست وارد مراسم شود که مسئول برگزاری مراسم همایش شیرخوارگان حسینی، با بیانی کاملا محترمانه مبنی بر اینکه خودمان عکس مراسم را در اختیار شما می گذاریم و شما بزرگواری نمایید خبر آن را کار کنید نامبرده را راهنمایی کردند. ولی این بزرگوار با ناراحتی و لحنی تند، صحبت از اختلاف و مسایل حاشیه ای به میان آورد و خبری را در وبلاگ نظرآقا سلام در مورخه 17/7/95 مبنی برحکایت منع ورود سایت نظرآقا سلام به مراسم شیرخوارگان حسینی منتشر کرد که خلاف واقع است.

و اما چند نکته؛

* اینکه وقتی دو روز قبل از مراسم به مدیر وبلاگ نظرآقا سلام مصوبات جلسه اعلام شده بود چه نیازی به حضور نامبرده جهت عکاسی از مراسم بود؟

* به نظر شما مدیر وبلاگ نطرآقا سلام با دیگران(فرمانده پایگاه سلمان فارسی، فرمانده پایگاه سمیه و ...) چه فرقی داشت؟ (در اینکه او عکس بگیرد ولی دیگران نگیرند)

* اینکه اگر واقعا رسالت و هدف وبلاگ نظرآقا سلام اطلاع رسانی و پوشش خبرهای روستا و منطقه است پس این حرکات چه معنایی دارد؟

* همیشه یادمان باشد یک خبرنگار قبل از اینکه در خبرنویسی و کنار هم قرار دادن کلمات و عبارات باید تبحر داشته باشد، باید متانت و بردباری و منطق را سرلوحه کار خود قرار دهد و از غرور و خود برتربینی خودداری کند.

* در قانون خبرنویسی و عکس گرفتن از مراسم مختلف، اگر خبرنگاری موفق به تهیه خبر از مراسم نشد می تواند از دیگر رسانه ها و خبرگزاریها خبر را گرفته و به نقل از خبرگزاری، آن خبر را منتشر کند.(اگر هدف و رسالت خدایی باشد)

خواستیم چند جمله ای گفته باشیم تا عزیزان قضاوت صحیح نمایند.

 

و من الله التوفیق

مسئول برگزاری مراسم همایش شیرخوارگان حسینی سال 95

و مسئول کانون و هیئت فرهنگی مذهبی ابا صالح المهدی(عج) نظرآقا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ . . . . . . . .

عرض سلام و ادب و احترام  دارم خدمت مردم فهیم مرکز دهستان زیراه اللخصوص صدها بازدیدکننده پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام.

جوابیه مسئول مراسم شیرخوارگان حسینی در خصوص حکایت منع ورود عکاس و خبرنگار سایت نظرآقا سلام به مراسم شیرخوارگان حسینی را با کمال میل و صرفا جهت اطلاع افکار عمومی مبنی بر پیرو رسالت بی طرفانه این سایت، همچون گذشته در پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام درج نمودیم.

صحبتهای مسئول مراسم شیرخوارگان حسینی در خصوص تیتر منع ورود عکاس ، خبرنگار و رسانه روستای نظرآقا (نظرآقا سلام) را بسیار محترم و ارزشمند شمرده، ولی لازم میدانم بطور کاملا خلاصه توضیح کوچکی را خدمت بازدیدکننده گان فهیم پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام عرض نمایم.

حقیر؛ علی رزمجو بعنوان مدیر پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در ابتدا خداوند بزرگ و یکتا را شاهد و ناظر میگیرم که هیچ اطلاعی از تصمیم و جلسه مسئولان مراسم شیرخوارگان مبنی بر عدم حضور خبرنگار غیر مصوب در این مراسم نداشتم و کاملا خودجوش و با اطلاع قبلی از تاریخ و ساعت برگزاری این مراسم عزاداری، طبق رسالت نظرآقا سلام که اطلاع رسانی به مردم فهیم نظرآقاست. دوربین و خودکار خود را جهت پوشش تصویری و نوشتاری این مراسم عمومی برداشته و عازم حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) شدم که مسئولان برگزاری مراسم کاملا محترمانه از ورود حقیر بعنوان خبرنگار سایت نظرآقا سلام جلوگیری نمودند که اینجانب نیز همان گونه و کاملا مودبانه و محترمانه، دوربین و وسایل خبرنگاریم را در کیف گذاشته و از همان مسیر که وارد شده بودم از همان راه نیز به منزل برگشتم و همین موضوع ساده و به عینه مشهود منع ورود خبرنگار نظرآقا سلام را بطور شیوا و بدون بکار بردن حتی یک کلمه اغراق، بعنوان یک خبر در سایت وزین نظرآقا سلام شرح و انتشار دادم که دقایقی بعد، توهینهای متنوع و مختلفی  از افراد سودجو در ذیل همان خبر بعنوان نظر به سایت نظرآقا سلام ارسال نمودند که هویت این اشخاص در قالب ( کد و آی پی ) شخصی اشان کاملا برای مدیریت سایت مشخص است.

***

بخش نظرات این مطلب

منتقد
این نظر توسط منتقد در تاریخ 1395/8/3 و 19:49 دقیقه ارسال شده است :
دو تا عکس مکالمه با محمد نامی و جواب محمد نامی زمین تا اسمون فرقشونه.اول گفته چشم گلم تو دومی طعنه زده.بنظر شما کی پرش کرده؟
منتقد
این نظر توسط منتقد در تاریخ 1395/8/3 و 19:45 دقیقه ارسال شده است :
خو که با سند حرف زده شده.یعنی اقای نامی با شما هماهنگ نکرده؟اگه طبق رسالتت رفتی چرا اینقدر تاخیر داشتی؟چرا قبل مراسم نیومدی؟چرا نظر یکی از افرادی که براتون مطلب می نویسه و به ضررتون نظر داده بود رو درج نکردی؟
واقعا مسئول هیئت اباصالح اون برخورد را با شما داشت؟که شما رو نشناسه؟خیلی راحت قسم میخوری چرا متن جوابیه دوم شما با خبر اولتون زمین تا اسمون فرق داره؟
شما که رسالتت پخش خبره چرا عکسارو تحویل نگرفتی؟
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی