close
تبلیغات در اینترنت
ارزیابی فنی بازیکنان تیم فوتبال امید نظرآقا تا قبل از بازی رسمی روز جم

ارزیابی فنی بازیکنان تیم فوتبال امید نظرآقا تا قبل از بازی رسمی روز جم

نظرآقا

پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

ارزیابی فنی بازیکنان تیم فوتبال امید نظرآقا تا قبل از بازی رسمی روز جمعه مقابل بشیرآباد

اخبار روستای نظرآقا (مرکز دهستان زیراه)

ارزیابی فنی بازیکنان تیم فوتبال امید نظرآقا تا قبل از بازی رسمی روز جمعه مقابل بشیرآباد

ارزیابی تیم امید نظرآقا

به گزارش نظرآقا سلام،

تیم فوتبال امید نظرآقا جمعه

همین هفته 6 دیماه در اولین بازی رسمی ...

به ادامه مطلب بروید

 

به گزارش وب سایت نظرآقا سلام، تیم فوتبال امید نظرآقا جمعه همین هفته 6 دیماه در اولین بازی رسمی خود در جام حذفی منطقه سعدآباد به مصاف تیم عقاب بشیرآباد می رود. این در حالی است که هنوز وضعیت دو بازیکن این تیم برای بازی حساس روز جمعه مشخص نیست.

در اینجا تمام بازیکنان بخصوص بازیکنان کلیدی این تیم را تا قبل از بازی مقابل عقاب بشیرآباد مورد ارزیابی قرار داده ایم.

ارزیابی فنی بازیکنان تیم فوتبال امید نظرآقا تا قبل از بازی رسمی روز جمعه مقابل بشیرآباد

محمد زیرایی - درون دروازه این تیم مثل دو سه سال گذشته محمد زیرایی قرار دارد. دروازه بان کوتاه قامتی که مطمئن به نظر نمی رسد. اما بقول عادل فردوسی پور اگه بخاد خوب بازی کنه میتونه و اگرم تو یک بازی براش بگیره خوب دروازبانی میکنه. در چند بازی تدارکاتی امید که تعداش زیاد هم نیست، 17 بار دروازه این دروازه بان باز شده. در حال حاضر او هیچ رقیبی را در کنار خود نمی بیند چون تیم امید دروازبان دوم ندارد.

اکبر حسن زاده در قلب خط دفاعی امید نظرآقا بازیکن با تجربه، متعصب و خوش قد و قامت سالهای دور تیم آزادی که لقب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نظرآقا را هم یدک میکشد بازی خواهد کرد. در سه بازی آخر تدارکاتی تیم امید اکبر حسن زاده بسیار خوب ظاهر شده است و بسیار آماده و سرحال بنظر میرسد. مدافع بلند بالایی که از قدرت سر زنی بسیار خوبی نیز برخوردار هست. و میتوان گفت امید اول سرزنی تیم امید در توپهای ارسالی خواهد بود. گفتنی است مدافعی که سالها قبل دچار سانحه رانندگی شده بود هنوز آثار حادثه در بازی او به وضوح مشاهده میشود

محمد پرن این بازیکن برای اولین بار برای تیم امید به میدان خواهد رفت و در حال حاضر هیچ بازی تدارکاتی برای این تیم انجام نداده است. اما با توجه به شناختی که از او داریم حتی با نداشتن هیچ گونه هماهنگی با دیگر بازیکنان میتواند گزینه خوبی در خط دفاع امید باشد. زوج اکبر حسن زاده و محمد پرن در خط دفاعی امید میتواند به عنوان نقطه قوت این تیم در توپ های هوایی باشد. در ضمن این بازیکن هم قدرت شوت زنی دارد و هم بازی ساز. رقیب او در این پست داریوش کرمپور خواهد بود.

غلامرضا شکیبابازیکن چپ پا و با تجربه ای که در سمت چپ خط دفاعی امید به کار گرفته می شود. غلامرضا شکیبا فقط در یک بازی دوستانه تیم امید را همراهی کرده و شاید بدلیل نبود تمرین کافی و مشغله کاری کمی اضافه وزن پیدا کرده و مثل قبلآ آماده نیست. ویژگی بارزی که در بازی او دیده میشود قدرت بدنی خوب، ارسالهای بلند و شوت های پر قدرت است. در این پست که پست پر ترافیکی نیز محسوب میشود رقیبای اصلی او بهمن ابرهیمی و علی دوزنده ، رضا زیرایی و عبدالله اکرم خواهند بود

مسلم ابراهیم پور دفاع راست ریز نقش، سرعتی و قولدوری که یکی از بازیکنان پرفروغ تیم امید در مسابقات دوستانه بود. نفوذهای نسبتآ خوب و سرعت بالا از خصوصیات اوست.

شهرام رزمجو بنظر میرسد امسال هافبک راست تیم امید نظرآقا شهرم رزمجو باشد. هافبک خوش اخلاق، تکنیکی و خلاقی که بعد از اکبر حسن زاده با تجربه ترین و سرشناس ترین بازیکن تیم محسوب می شود. شهرام رزمجو به خوبی قدرت بازی در پست های دفاع راست ، هافبک میانی را نیز دارد. اما با توجه به نیاز تیم، از او در پست هافبک راست استفاده خواهد شد

رحمان کرمی هافبک چپ ریز نقش و چند سال اخیر امید نظرآقا باز هم به احتمال زیاد در سمت چپ این تیم بازی خواهد کرد. این بازیکن در چند بازی دوستانه تیم امید خوب ظاهر شد و در بعضی از مسابقات نیز در حد و اندازه های خود نبوده است. در بازیهای تدارکاتی تا توانست دوید و چیزی برای تیمش کم نگذاشت در بازیهای تدارکاتی هر چقدر در فاز حمله موفق بود در فاز دفاعی ای ناموفق بود و نتوانست در دفاع به خوبی حضور داشته باشد. در این پست رقیب جدی او بازیکن قدیمی اما جوان و خوش فکر و خلاق تیم امید یعنی خدابخش نظرآقایی خواهد بود.

علی رزمجو هافبک میانی ، بازی ساز و خشن فصل قبل تیم کشاورز تل سرکوب با وجود مصدومیت شدید از ناحیه کمر در این فصل به تیم امید پیوست. او امسال به دلیل مصدومیت، در مسابقات دوستانه به هیچ وجه در حد و اندازه های خود ظاهر نشده. و به گفته خودش یک نیمه بیشتر نمیتواند بازی کند.

ایوب احمدی بازیکنی که اگر امسال هم مثل سالهای قبل بد شانسی به سراغ او نیاد و مصدوم نشه بطور حتما هافبک میانی ثابت تیم امید خواهد بود. ایوب احمدی در حال حاضر در مسابقات دوستانه از آمادگی بالایی برخوردار است و این را در هر مسابقه نشان داده. بازی او بیشتر دفاعی خواهد بود. ایوب احمدی قدرت توپ گیری بسیار خوبی از حریفان دارد. رقیب اصلی ایوب احمدی در این پست عبدالله رزمجو خواهد بود که مشکلات اداری زیادی در ثبت قراردادش وجود دارد و هنوز بطور قانونی قراردادش را با این تیم تمدید نکرده است.

احمد اورامهاجم اول چند سال اخیر تیم فوتبال امید نظرآقا در حال حاضر اضافه وزن بالایی دارد. و این مسئله میتواند کار امید را در امر گلزنی مشکل کند. این بازیکن دوندگی سالهای قبل را ندارد و به جز در زدن ضربات آخر انتظار زیادی از او نمی رود. رقیب اصلی او در این پست علی زیرایی خواهد بود. بازیکن جوانی که در مسابقات دوستانه خوب بازی می کند. اما بنظر می رسد به دلیل بروز برخی مشکلات اداری در ثبت قراردادش او امسال نتواند برای امید به میدان برود. به نظر می رسد مسئولان امید هنوز به این مشکل توجه ای نکرده اند. در ضمن عبدالله رزمجو نیز وضعیت مشابهی دارد

بهرام رزمجو بدون شک امید اول گلزنی تیم فوتبال امید نظرآقا در این مسابقات بهرام رزمجو خواهد بود. بازیکنی که با توجه به مصدومیت از ناحیه زانوی پای راست عملکرد نسبتآ خوبی در مسابقات دوستانه به همراه تیم امید داشته است. تمام انتظار تیم امید در گلزنی روی سرعت اوست. اما او هم مثل دیگر بازیکنان بطور کامل آماده نیست و در شرایط بدنی خوبی قرار ندارد. 

در پایان لازم به ذکر است که تیم فوتبال امید نظرآقا امسال در این دوره از مسابقات از بازیکنان بومی بسیار خوبی برخوردار است اما به دلیل عدم توجه مسئولان روستایی به این تیم و نبود تمرین کافی از سوی کادر فنی انتظار گرفتن نتیجه را نخواهیم داشت و فقط از نام فوتبال نظرآقا دفاع کنند./ع.ر

***

بخش نظرات این مطلب

دارمت
این نظر توسط دارمت در تاریخ 1392/10/7 و 10:41 دقیقه ارسال شده است :
ماشاله
فعلا هستیم
این نظر توسط فعلا هستیم در تاریخ 1392/10/6 و 12:03 دقیقه ارسال شده است :
به نظر من که علی زیرایی خیلی بهتر از احمد اورا و بهرام رزمجو هست
هم جوان هست و هم یکی از بهترین های امید نظرآقا هست که بهش درست میدان داده نمی شه
هم سرعت هم قدرت هم شوت های سنگین عالی می زنه و همین طور در پست های دیگر جوان های لایق بیشتری هست که به دلیل کارهای الکی به آنها میدان داده نمی شه البته بگم که شما فقط از بازیکنان سیدالشهدا تعریف کردین و بدی بازیکنان دیگر هم گفتین واقعا همه جا دو دسته بازی هست
علی زیرایی
این نظر توسط علی زیرایی در تاریخ 1392/10/4 و 9:52 دقیقه ارسال شده است :
آنالیز جالبی بود آقا علی ولی من یه انتقاد از همکار خوبم دارم.
شما در انتخاب ترکیب بنظرم مشکلاتی را داشتید.
اول از همه اینه که محمدزیرایی به نظر من امسال بهترین عملکردشو در چند سالی که من در امید بودم داره و خوشبختانه خوب ظاهر شده و رقیب هم داره چون در دو مسابقه ی دوستانه از رضا زیرایی برادرش به عنوان دروازه بان دوم استفاده کردند و رضا زیرایی هم چیزی از برادرش کم نداشت و با وجود تجربه ی کمش بسیار خوب بود و به نظر من درون دروازه بعد از سالها ما دو نفر رو خواهیم داشت که یک رقابت بسیار خوب خواهد بود و به سود تیم امید.
در مورد محمد پرن هم باید بگم ایشون یکی از زحمت کش های تیم بوده در بازی های تدارکاتی فراوانی شرکت کرده ولی در یک ماه قبل کم فروغ تر شده ولی واقعا از ابتدای تمرینات با تیم بوده و زحمت کشیده.
در مورد دفاع چپ هم بگم که به نظرم غلامرضا شکیبا با اینکه احترام زیادی براش قائل هستم ولی نباید به کار گرفته بشه چون به نظرم سه ماهی هست که با تیم امید تمرین نکرده و اصلا با تیم امید جور نبوده و بنظرم رقباش لایق تر باشند با اینکه اونها هم سطح بالایی ندارند ولی حداقل زحمت کشیده اند.
امیدوارم که مشکل عبدالله رزمجو و من بر طرف بشه و امیدوارم حداقل عبدالله رزمجو به بازی ها برسه چون در هافبک وسط دچار کمبود بازیکن هستیم و همین طرو عبدالله رزمجو واقعا یکی از زحمت کش های تیسم بوده و به دلیل مشکلات تحصیلی ولی همیشه در کنار امید بوده و امیدوارم که من هم به بازی ها برسم چون در پست مهاجم مطمئنا در اواخر نیمه ی دوم به یه مهاجم تازه نفس نیاز هست امیدوارم که احمد اورا حداقل شم گگلزنی خوبش مثل سالهای قبل باشه و آقای بهرام رزمجو هم به اوج قبلش برگرده و باعث افتخارم خواهد بود که در کنار بازیکنان بزرگ و با تجربه ای بازی کنم و نیمکت نشینی تیم امید افتخاریست کهامیدواریم نصیب ما شود ولی من نظرمو گفتم چون من در 90 درصد بازی های دوستانه ی امید بودم و کاملا شاهد بازیهای و بازیکنان بودم.
همه ی بچه ها چه امید چه آزادی که در یک تیم واحد شدند و کاری به تعصبات قدیمی ندارند واقعا با اینکه آماده نیستندولی با تعصبشون مطمئنم که امسال نتیجه ی خوبی خواهیم گرفت.
با تشکر از آقای علی که خوب خبرها رو پوشش می دن
مرجان
این نظر توسط مرجان در تاریخ 1392/10/4 و 8:05 دقیقه ارسال شده است :
باسلام.امیدوارم که در بازی روزجمعه تیم امید موفق باشه و برنده از میدان بیاد بیرون و یبار دیگه افتخارآفرین باشه برای نظراقا

انشالله

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی