close
تبلیغات در اینترنت
سایت نظرآقا سلام از امروز برای مدتی تعطیل می شود

سایت نظرآقا سلام از امروز برای مدتی تعطیل می شود

نظرآقا

پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

سایت نظرآقا سلام از امروز برای مدتی تعطیل می شود

اخبار روستای نظرآقا (مرکز دهستان زیراه)

سایت نظرآقا سلام از امروز برای مدتی تعطیل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانینظرآقا سلام

روستای نظرآقا ، علی رزمجو" مدیر پایگاه

اطلاع رسانی "نظرآقا سلام که در زمينه انتشار اخبار ....

به ادامه مطلب بروید

 

به گزارش وب سایت نظرآقا سلام،‌ "علی رزمجو" مدیر پایگاه اطلاع رسانی "نظرآقا سلام" که در زمينه انتشار اخبار، اتفاقات ، رویدادها و ... در روستای نظرآقا فعاليت مي کرد،‌ با انتشار اطلاعيه اي از تعطیل شدن کوتاه مدت و تبدبل شدن این وب سایت به ماه نامه خبر داد.

در بخشي از اطلاعيه مدير اين پايگاه اطلاع رسانی آمده: ارزش و جایگاه روستای نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) بر کسی پوشیده نیست و احترام به مردم این دیار مورد تاکید قرار گرفته است.

یکی از مسائلی که از اوان نوجوانی - آنهم به جهت ارتباطی نزدیکی که با مردم و بزرگان روستای خودم داشتم ذهنم را مشغول کرده بود، این سؤال بود که با همه توسعه‌ها، پیشرفت ها و معرفی آئین ها و فرهنگ ها و در مورد بزرگان و دلسوزان روستا ، چرا نسبت به معرفی مرکز دهستان زیراه که از بزرگترین و بافرهنگ ترین روستاهای استان بوشهر در هر زمینه به شمار می‌رود، کم توجهی شده است و آنطور که شایسته است، خبرها و رویدادهای این روستای پهناور و فرهنگی استان معرفی نشده‌ و خبرهای آنها در سطح جامعه و در رسانه‌ها و روزنامه‌ها به خصوص اینترنت منعکس نمی‌شود!؟

در اواسط سال 1391 به این فکر افتادم در حد توان و به اندازه سهم خود نقشی در معرفی روستای نظرآقا ایفا کنم. به این نتیجه رسیدم تا از طریق راه‌اندازی وب سایتی با عنوان «پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام» نسبت به معرفی روستای نظرآقا و انعکاس اخبار و... کار را آغاز کنم. به همین دلیل پس ازچند مدت فعالیت گاه وقتی با یکی از دوستان تصمیم گرفتیم تا بصورت رسمی سایتی را به همین جهت راه‌ اندازی و در مجموع خبرها و مطالب مرتبط با روستا را جمع‌آوری کنیم. و این اقدام بالاخره پس از مشورت و تأیید برخی از صاحب نظران این امردر سال 1391 در تاریخ 22/6/1391 انجام شد و سایت با عنوان «پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام» با آدرس ashura.rzb.ir افتتاح شد.

پس از آن با همکاری جمعی دیگر از دوستان و همچنین بسیاری ازعلاقه مندان خدمت به روستا، سایت رونق فراوانی گرفت و به یکی از پر بازدیدترین سایت‌های روستایی استان بوشهر مبدل گردید و این سبب شد تا اخبار مربوط به روستای بزرگ نظرآقا در سایت‌ها و روزنامه‌های معتبر استان نیز منتشر شود و تا حدی خلأ اطلاع رسانی مرتبط با مرکز دهستان زیراه جبران گردد.

این روند با انتشار صدها خبر، یادداشت، مقاله، زندگی‌نامه، گفتگو و گزارش‌های تصویری تا زمان حال ادامه یافت و در طول یک سال وشش ماه فعالیت توانستیم در کنار معرفی روستای نظرآقا به اهداف بسیار خوبی دست پیدا کنیم.

سایت‌ نظرآقا سلام در سطح منطقه ، شهرستان و حتی استان شناخته شده است و علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرده، اما به دلیل مشغله مهم کاری این جانب علی رزمجو، مدیر وب سایت نظرآقا گرفتاری های فراوان و پس از مشورت و اجازه و با موافقت دست اندرکاران سایت، تصمیم گرفتیم برای مدتی سایت را تعطیل و به ماه نامه مبدل کنیم. و خبرها، یادداشت ها، مقاله ها، زندگی‌نامه ها، گفتگوها ، گزارش‌های تصویری و ... را ماه تا ماه برای شما مردم بزرگوار روستای نظرآقا در این وب سایت انتشار دهیم.

به همین خاطر، ضمن اعلام تعطیلی پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام برای مدتی به عموم بازدیدکنندگان، از تمامی همکاران ، مسئولین و کسانی که به هر طریق با ما در ارتباط بودند و علاقمندانی که در طول این یک سال و نیم در اداره این سایت، بنده را تشویق و یا کمک کردند و با همفکری خود در راستای ترویج نام نظرآقا قدم برداشتند، قدردانی و تشکر نموده و آرزوی توفیق و سلامتی برای همه آنان مسئلت می‌کنم و امیدوارم با دعای شما بزرگواران، از این پس در خدمت به مردم این دیار قدم‌های بزرگ تر و مؤثّرتری بردارم.

در پایان، توجه به این نکته ضروری است که پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام در طول این یک سال و نیم بدون وابستگی به شخصیت‌های حقوقی و حقیقی و با هزینه‌های شخصی، تنها با هدف معرفی روستای بزرگ و فرهنگی نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) و در راستای ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شد و از این به بعد هرگونه فعالیت مشابه و یا استفاده از عنوان «پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام» هیچگونه انتسابی به اینجانب نخواهد داشت.

برخود واجب میدانیم از آقای علی نظر نامی نظری دهیار محترم نظرآقا و آقایان سید قاسم حیسنی فر و حیدر رضانیا کمال تشکر و قدردانی را بعمل آورم.

ما دوباره با دست پر و ایده های نو باز خواهیم گشت و به شما مردم بزرگوار خدمت خواهیم کرد/ع.ر

من ســـــبز می شوم

حتـــــــی ...

اگر تو مانـــــــع روییدنم شوی

خدانگهـــــــــدار ...

علی رزمجو - مدیر وب سایت نظرآقا سلام

15 اسفند ماه 1392

***

بخش نظرات این مطلب

علی
این نظر توسط علی در تاریخ 1393/1/3 و 20:49 دقیقه ارسال شده است :
خداکنه زودتربرگردین وسایت فعالیتشوشروع کنه/روزهاخیلی سخت میگذره بدون نظراقاسلام گرچه که هربارکامپیوترروشن میشه نظراقاسلام اولین کارماست/موفق باشی علی جان
نظرآقایی
این نظر توسط نظرآقایی در تاریخ 1393/1/3 و 0:39 دقیقه ارسال شده است :
خوش آمدی به نظرآقا.
ح  ش
این نظر توسط ح ش در تاریخ 1392/12/21 و 19:13 دقیقه ارسال شده است :
این سایت برای ماکه دور از روستابودیم نعمتی بود هرجاهستید موفق باشی حاج علی
رضانیا
این نظر توسط رضانیا در تاریخ 1392/12/20 و 13:23 دقیقه ارسال شده است :
بغض گلویم راگرفته/برگردکه هیچ چیز جای توراای نظراقاسلام درفضای مجازی درخانه ما نمیگیرد/ضمن تشکر وامتنان فراوان ازجناب اقای علی رزمجوودیگردوستان زحمت کش این سایت امید ورجاواثق داریم که زود برگردی/
نامی نظری-دهیارنظرآقا
این نظر توسط نامی نظری-دهیارنظرآقا در تاریخ 1392/12/18 و 12:21 دقیقه ارسال شده است :
ضمن عرض ادب وخداقوت ازهمت وتلاش ارزشمندتان دراین مدت بسیارسپاسگذارم. همت شماموجب بسط وتوسعه فرهنگ مطالعه مجازی وشوق مردم به سمت تکنولوژی که رایانه واینترنت نمونه ای ازآن است گردید.کمترباسوادی درروستارامیتوان یافت که وب سایت شمارابازدیدنکرده باشد.امیداست باهمکاری وتلاش دیگردوستان وعلاقمندان شاهدرونق وبروزبودن این وب سایت گرانقدرباشیم.زیراجای خالی آن راحتمااحساس خواهیم کرد.نظرآقای بزرگ با مردمان بافرهنگش نیازبه چنین پایگاه اینترنتی دارد.لذاضمن آمادگی برای همکاری وتشکروسپاس فراوان ازفعالیت چندوقت وب سایت خواستارادامه فعالیت وب سایت هستیم.اجرکم عندالله.ضمناً این وب سایت نقش بسیارمهمی درپیشبردامورات روستااطلاع رسانی به عموم درج خبرهاو انعکاس مشکلات ونیازمندیهابه مسئولین داشته است.سپاس وصددرودبه همت تان.

م-ب
این نظر توسط م-ب در تاریخ 1392/12/18 و 8:13 دقیقه ارسال شده است :
با سلام و با تشكر از زحمات شما بزرگواران ، اميد است كه در اين مدت، تجربيات خوبي كسب كرده وبا تلاشها وتجربيات مضاعف به اين كار ادامه دهيد . پس ما ناراحت نيستيم ، چرا كه در انتظار كارهاي بزرگتر ي از شما هستيم . سعي كنيد از افرا د فرهيخته اين روستا دعوت كنيد كه با شما همكاري داشته باشند ، و ما مخاطبين از علم آنه استفاده كنيم . از سالخوردگان روستا استفاده كنيد چرا كه آنها گنجينه هاي اين روستا هستند . و بلاخره از هركدام از اهالي روستا كه تجربه و تخصصي دارند استفاده نماييدبه اميد درخشندگي روستاي نظر آقا در منطقه ، شهر، استان وحتي كشورشکلک
حاج سید مصطفی
این نظر توسط حاج سید مصطفی در تاریخ 1392/12/16 و 2:29 دقیقه ارسال شده است :
بابت فعالیتهای شما و همکارانتان در این مدت بسیار سپاسگزاریم وازاین خبری که درج شده بود بسیار ناراحت شدیم کاش دوستان تا رفع کامل مشکل شما زحمت ادامه کار این وبسایت را می کشیدند .شکلک
:حمید
این نظر توسط :حمید در تاریخ 1392/12/16 و 0:46 دقیقه ارسال شده است :
خداحافظ ای قصه ی عاشقانه
خداحافظ ای آبی روشن دل
خداحافظ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دل های خسته/ منتظربرگشتتان هستیم ولحظه شماری میکنیم.به امیدموفقیت بیشتروبهتر
:ابوالفضل
این نظر توسط :ابوالفضل در تاریخ 1392/12/16 و 0:41 دقیقه ارسال شده است :
چه روزهاسخت خواهدگذشت بی تودرنظرآقاسلام.زودتربرگردیدمابه نظرآقاسلام معتادیم::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
علیرضا بدره
این نظر توسط علیرضا بدره در تاریخ 1392/12/15 و 17:46 دقیقه ارسال شده است :
با تشکر از شما دوست عزیزم ، واقعا ما را ناراحت کردید از خدا می خواهم که هرچه زودتر مشکلات تون برداشته شود و بتوانید با قدرت و تفکری نو و ایده های جدید سایت بسیار خوب نظرآقا سلام را ادامه بدهید .
شکلکشکلک
برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی